fbpx
0
Your cart is currently empty

O mnie

Współpraca

Photopolis

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia i chcesz zrealizować wspólny projekt napisz do mnie korzystając z formularza.

woman

Kilka słów o mnie

Przygodę z fotografią rozpocząłem już jako nastolatek od czarno-białych zdjęć
i poczciwego analogowego Zenita, by po kilku przesiadkach ostatecznie związać się na dłużej z cyfrowym systemem Nikona.
Fotografia stała się od tej pory moją prawdziwą pasją i najważniejszym hobby.
Czemu tylko hobby? Poniekąd stanowi ona dla mnie odskocznie od życia zawodowego i jest receptą na osiągniecie tzw. „życiowego balansu” 😉

Zakres pracy

Kogo lub co fotografuję? Czego szukam w fotografii?

Zaczynałem od tworzenia fotoreportaży dla lokalnych portali internetowych oraz fotografii produktowej na potrzeby sklepów e-commerce.

Jednak wiem, że to ludzie na zdjęciu ( ci w rzeczywistym świecie również 😉 budzą moją największą ciekawość i dlatego też są głównym tematem moich zdjęć. Stąd moje zamiłowanie do wykonywania portretów, beauty/fashion. Nie stronię również od aktów. Szukam ciekawych kadrów pełnych emocji i subtelnego piękna, niekoniecznie uśmiechu. 

Kocham podróże dlatego też moim drugim ulubionym tematem to fotografia krajobrazowa/podróżnicza oraz architektura, szczególnie dawnych obiektów militarnych. Chciałbym, aby klimat danego miejsca można było poczuć oglądając moje fotografie.

Moje zdjęcia powstają zarówno w świetle naturalnym, jak i w studiu. Uwielbiam, gdy popołudniowe światło słoneczne nabiera swojej subtelnej miękkości. Z drugiej jednak strony wiem, że zaplanowane sesje w kontrolowanych warunkach studia pozwalają wydobyć pełnię kreatywności zarówno z modelki jak i fotografa. Lubię fotografować w prostych miejscach, atrakcyjnych wizualnie, które nadają charakteru zdjęciom.

Pracuje głównie na zasadach TFP (z ang. Time For Pictures – „Czas za zdjęcia”).

Gdzie można mnie spotkać?

Wrocław – Tychy – Katowice – Kraków

Na co dzień mieszkam i pracuję we Wrocławiu – w branży SEO / SEM, ale fotografuję także poza Wrocławiem na terenie całej Polski ( w rodzinnych Tychach czy w jednym z moich ulubionych miast – Krakowie).

... i bardzo często Europa

Uwielbiam podróże i odkrywanie nowych miejsc. Kocham wodę i żeglowanie. Najłatwiej spotkać mnie właśnie nad wodą lub w urokliwym starym mieście.

Możesz umówić się na sesje korzystając z formularza.
Zapraszam do kontaktu.

Krzysztof
Photopolis

Co fotografuję?

W moim portfolio zobaczysz przede wszystkim portrety, beauty, fashion. Z racji mojej miłości do podróżowania drugim najbardziej popularnym tematem to fotografia krajobrazowa / podróżnicza.

Jak fotografuje?

Sesje odbywają się na zasadach TFP ( Time For Pictures – „Czas za zdjęcia”) a więc nie płacisz za zdjęcia a ja nie płacę za pozowanie. Przede wszystkim we Wrocławiu - zarówno w plenerze, jak i w studiu.

Kiedy fotografuję?

Zobacz mój grafik wolnych terminów.

Powiedzieli o mnie

Dlaczego warto?

Przede wszystkim inwestujesz jedynie swój czas 😉
Sesje zdjęciowe ze mną ( w miarę wolnych terminów) odbywają się na zasadach TFP ( Time For Pictures – „Czas za zdjęcia”) a więc nie płacisz za zdjęcia a ja nie płacę za pozowanie. Po każdej sesji otrzymasz co najmniej kilkadziesiąt obrobionych zdjęć gotowych do publikacji w przeciągu 2 do 4 tygodni.

Poniżej kilka opinii o współpracy ze mną

Zarezerwuj bezpłatną sesję zdjęciową

Kliknij w przycisk formularza , napisz coś o sobie i o pomyśle, który chcesz wspólnie zrealizować, następnie wybierz termin i gotowe 🙂