0
Your cart is currently empty

Fotograf Wrocław Photopolis – O mnie

Współpraca

Photopolis - Fotograf Wrocław

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia i chcesz zrealizować wspólny projekt napisz do mnie

Photopolis - Fotograf Wrocław

Przygodę z fotografią rozpocząłem już jako nastolatek od czarno-białych zdjęć
i poczciwego analogowego Zenita, by po kilku przesiadkach ostatecznie związać się z cyfrowym systemem Nikona. Fotografia stała się niepostrzeżenie moją prawdziwą pasją. Jest to dla mnie odskocznia od życia zawodowego i recepta na osiągniecie tzw. „życiowego balansu”. Stad też nie traktuję fotografowania w kategoriach zarobkowych, a bardziej jako środek artystycznego wyrazu.

Moje zainteresowania fotograficzne obejmują różnorodne obszary. Zaczynałem od tworzenia fotoreportaży dla lokalnych portali internetowych oraz fotografii produktowej na potrzeby sklepów e-commerce.

Jednak teraz już wiem, że to ludzie na zdjęciu ( ci w rzeczywistym świecie również 😉 ) budzą moją największą ciekawość i dlatego też są głównym tematem moich zdjęć. Stąd moje zamiłowanie do wykonywania portretów, beauty/fashion. Nie stronię również od aktów. Szukam ciekawych kadrów pełnych emocji i subtelnego piękna.

Kocham podróże dlatego też moim drugim ulubionym tematem to fotografia krajobrazowa/podróżnicza oraz architektura, szczególnie dawnych obiektów militarnych. Odkrywanie nowych miejsc i oddawanie ich atmosfery na zdjęciach to dla mnie niezwykłe doświadczenie. Wrocław to miasto magiczne i chciałbym, aby klimat danego miejsca można było poczuć oglądając moje fotografie.

Moje zdjęcia powstają zarówno w świetle naturalnym w plenerze we Wrocławiu, jak i w studiu. Uwielbiam, gdy popołudniowe światło słoneczne nabiera swojej subtelnej miękkości. Z drugiej jednak strony wiem, że zaplanowane sesje w kontrolowanych warunkach studia pozwalają wydobyć pełnię kreatywności zarówno z modelki jak i fotografa. Lubię fotografować w prostych miejscach, atrakcyjnych wizualnie, które jednocześnie nadają charakteru zdjęciom. Wrocław i fotografia to przecież idealne połączenie.

Kilka słów o mnie

Zakres pracy

Pracuje głównie na zasadach TFP (z ang. Time For Pictures – „Czas za zdjęcia”), co oznacza, że współpracuję z modelkami i modelami na zasadzie bezpłatnej wymiany usług (fotografowanie – pozowanie) , pomysłów i wspólnej kreatywności. Dzięki temu tworzymy razem niezapomniane projekty.

fotografia portretowa

fotografia beauty / fashion

fotografia sensualna

fotografia aktu/ nagość zakryta

fotografia artystyczna

Fotograf Wrocław sesje zdjęciowe

Na co dzień mieszkam i pracuję we Wrocławiu, gdzie również wykonuję większość sesji. Jednak z przyjemnością podróżuję po Polsce.

Z wielka chęcią stworzę z Tobą wspólny projekt, również całkowicie według Twojego pomysłu. Zapraszam Cię do kreatywnej podróży, podczas której razem odkryjemy Twoją wizję i stworzymy unikalny projekt, który będzie cieszył oko i wywoływał emocje.

Jeśli jesteś zainteresowana(y) sesją fotograficzną, serdecznie zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego. Chętnie omówię szczegóły i wspólnie stworzymy niezapomniane zdjęcia, które będą dla Ciebie wyjątkowe.

Krzysztof
Photopolis – Fotograf Wrocław

Powiedzieli o mnie

Dlaczego warto?

Przede wszystkim inwestujesz jedynie swój czas 😉
Sesje zdjęciowe ze mną ( w miarę wolnych terminów) odbywają się na zasadach TFP ( Time For Pictures – „Czas za zdjęcia”) a więc nie płacisz za zdjęcia a ja nie płacę za pozowanie. Po każdej sesji otrzymasz bezpłatnie co najmniej kilkadziesiąt obrobionych zdjęć gotowych do publikacji w przeciągu 2 do 4 tygodni.

Poniżej kilka opinii o współpracy ze mną

A może bezpłatna sesja zdjęciowa TFP?

Jest to unikalna formy współpracy między modelem a fotografem, która pozwoli Ci zdobyć profesjonalne zdjęcia do portfolio i jednocześnie zyskać niezbędne doświadczenie zupełnie za darmo!